Ana içeriğe atla

Geçirdiğim vahim kaza ve sonrasına oluşan manzara...

Herşey 21 Kasım sabahı uyanmamla başladı. Kalktıktan sonra battaniyemi katlarken elimi tavanda asılı bulunan ince camdan süsleri bulunan avizeye vurdum (nasıl becerdin diyenlere cevap: boyum 1.90) ve sağ elimin işaret parmağının ikinci boğumunda derin bir kesik oluştu. Bunun üzerine hastaneye gittik. Parmağımda tendon kesiği olma ihtimaline karşı incelemek için ve varsa müdahale etmek için beni ameliyata aldılar. Ve harbiden de tendon kesiği varmış... Operasyon sonrası parmaklarımı sabitlemek için Ganalı doktorum Osman Bey elimi 3 hafta elimde duracak yarım alçıya aldı. Ve sonrasında oluşan manzara da aşağıda işte:


Uzun boylu olmanın dezavantajlarından biri de bu işte... Boyu uzun olanlar ellerini yukarıya doğru kaldırmadan önce ellerini kaldırdıkları yere dikkat etsinler... Benden söylemesi...

Bu blogdaki popüler yayınlar

kader..

"Her zaman yapılan yanlış nedir, bilir misin? Yaşamın değişmez olduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir. Artık çıkış yolunun kalmadığını sandığın bir durumda umutsuzluğun zirveye vardığında, rüzgâr hızıyla her şey değişir, altüst olur ve bir andan ötekine geçerken kendini yeni bir yaşantının içinde bulursun."

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git - Susanna Tamaro

minibahçe..

sonbahar'ın renkleri..