Ana içeriğe atla

El Yazısısından Karakter Analiz (Grafoloji) Raporum

Geçen haftasonu İstanbul'da yapılan 23.Ulusal Gastroenteroloji Kongresi'nde bir ilaç firmasının reklam amaçlı el yazısından karakter analizi yapmaktaydı. Ben de bu fırsatı kaçırmadım ve ben de el yazısından karakter analizi yaptırdım.. İşte benim el yazısı analiz raporum aşağıda.. Ne kadar doğru olduğuna beni tanıyanlar karar verecek artık.
İki yıl önce başka bir tıp kongresinde yaptırdığım el yazısı analiz raporuna paralel çıktı
sonuç..

Bu da benim sonucum:::

Fiziksel&Materyalistik

Gerekli olduğu zamanlar için enerjisini saklama eğilimi vardır. Fiziksel ve maddi mutluluklar için az miktarda enerji kullanır.
Parayı tutabilir. Ne tam olarak tutumludur ne de aşırı cömerttir.

Duygusal Karakter

Duygusal durumlarda kontrollü kalır. Duyguları orta şiddetlidir.
Kötümser olabilir ya da yazı yazdığı sırada depresif veya fiziksel olarak yorgun olabilir. Doğal yapısı duyarlıdır. Bazı içsel gerginlikler ve kaygılar yaşıyor. Küçük şeyler kötüye gittiğinde sıkıntı yaşayabilir.

Entellektüel Stil

Düşünce tarzı ölçülü, tedbirli ve titizdir. Analitik akıl sahibidir.
Yaratıcı olmaktan hoşlanır ama yaratıcılığını kontrol altında tutabilir. Problem çözme konusunda oldukça başarılıdır. Detaylara dikkat eder.

Bireysel Karakter

Alçakgönüllü olma eğilimindedir. Yeteri derecede özgüven sahibidir. Görünüşü gururludur. Ailesindeki gelişmelerden gurur duyar.
Oldukça sabırlıdır. Aşina olduğu işlere kolaylıkla girer, aşina olmadıklarına daha ihtiyatlı davranır. İradesi sürekli güçlüdür.
Pek çok durumda esnektir. Değişen durumlara adapte olması gerektiğinde öz disiplini vardır. Oldukça değişken davranışlar sergiler. Elinden her iş gelir. Kendine özgü bir ifade gücü olan orijinal bir kişidir. Bilgili ve zevklidir. Özgürlüğüne düşkündür ve yeni heyecanlar yaşamayı sever.

Sosyal Karakter

Bazen yalnız kalmaya ihtiyacı vardır, bazense sosyal olmaya ihtiyacı vardır.
Düşüncelerini, kelimelerini ve hareketlerini gizlemeye ihtiyacı yoktur. Geçmişe gitmeye eğilimi vardır. Konuşkandır.
Yeteneklerini değerlendirme yeteneği duruma göre değişiyor. İnsanlar hızlı bir şekilde cevap vermediklerinde hayal kırıklığına uğrayabilir. Sosyal aktivitelerde aktif olma özelliğine sahiptir.

Mesleki Durumunuz

İşinde doğruluk hızlılıktan daha önemlidir. Tek başına veya bir grubun üyesi olarak çalışır.
Dikkatlidir ve işinde sistemlidir. Detaylar için iyi bir hafızası vardır. Sözlü ifadelerden hoşlanır. Yenilikçi, yaratıcı, girişimci ve açık projeler uygundur. Kültürel ilgileri vardır. Başkalarına hizmet etmek ister.
Biraz ilgilidir. Aradığı sonuca ulaşana kadar bir duruma yapışır.
Hırslıdır ve gelecek için uzun vadeli planları vardır. Hedeflerine ulaşmak için çok çalışmak ister.

Bu blogdaki popüler yayınlar

kader..

"Her zaman yapılan yanlış nedir, bilir misin? Yaşamın değişmez olduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir. Artık çıkış yolunun kalmadığını sandığın bir durumda umutsuzluğun zirveye vardığında, rüzgâr hızıyla her şey değişir, altüst olur ve bir andan ötekine geçerken kendini yeni bir yaşantının içinde bulursun."

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git - Susanna Tamaro

minibahçe..

sonbahar'ın renkleri..