Ana içeriğe atla

Bu kadarda olmazki ama..

Bu sene bize yaşamak yok..
Önce seneye 2 hafta erken başladık.. Sonra akademik takvimimize baktık: vizelerimiz bayram tatillerimizin hemen akabinde, geçen yıl yapılan final öncesi tatil yok, sömestre tatilimiz 1 hafta olarak finallerimizin önüne koyulmuş. Finallerden sonraki haftada kalanlar için bütünleme haftası var. Bütünlemelerden sonraki pazartesi de 2. dönem başlıyo.. Bir de geçen sene 2.sınıfların finalleri iki haftada yapılırken bu sene 1 haftaya indirilmiş..
Bugün de öğrendik ki anatomi final sınavı 100 teorik, 50 pratik sorusu şeklinde yapılacakmış.. Bu iyi mi kötü mü tartışılır. 1 sorunun daha az puan vermesi daha iyi belki ama 100 soru da çözülürmü ya bi sınavda. Millet 100 soruda bütün derslerini verirken biz 100 soruda anatomiyi vermeye çalışacağız..
Biz de insanız ya..

Bu blogdaki popüler yayınlar

kader..

"Her zaman yapılan yanlış nedir, bilir misin? Yaşamın değişmez olduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir. Artık çıkış yolunun kalmadığını sandığın bir durumda umutsuzluğun zirveye vardığında, rüzgâr hızıyla her şey değişir, altüst olur ve bir andan ötekine geçerken kendini yeni bir yaşantının içinde bulursun."

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git - Susanna Tamaro

minibahçe..

sonbahar'ın renkleri..