Ana içeriğe atla

1/4 bitti, kaldı 3/4

6 senelik uzun maratonun 1,5 senesi sona erdi.. Finalleri zor da olsa verdik ve çok şükür kazasız belasız atlattım bu dönemi de.. Gerçekten zor geçti bu bir hafta.. Cuma günü anatomiden de geçtiğim haberini alınca nasıl rahatladım, anlatamam..
Bütünlemesi olan arkadaşların Allah yardımcısı olsun..
Akademik takvimimize göre haftaya pazartesi günü 2.dönem başlıyor.. Bütünlemeye kalmadan geçenler için bir hafta, bütünlemeye kalanlar için kaldığı derse göre değişmekle beraber 2 ila 5 gün tatili var 2.döneme kadar.. Çok tatil vermişsiniz, yarısını geri alın diyesi geliyo insanın.. :-) Dalga geçer gibi tatil koymuşlar.. Neyse artık, biz tatilimizi yapalım bari..

Bu blogdaki popüler yayınlar

kader..

"Her zaman yapılan yanlış nedir, bilir misin? Yaşamın değişmez olduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir. Artık çıkış yolunun kalmadığını sandığın bir durumda umutsuzluğun zirveye vardığında, rüzgâr hızıyla her şey değişir, altüst olur ve bir andan ötekine geçerken kendini yeni bir yaşantının içinde bulursun."

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git - Susanna Tamaro

minibahçe..

sonbahar'ın renkleri..