Ana içeriğe atla

..Fotoğrafçılık Topluluğu..

Bugün topluluk toplantılarımızın 3.sünü gerçekleştirdik.. Geçen hafta başladığımız temel bilgiler eğitimine bu hafta ile devam ettik. Kendi performansım açısından toplantıları değerlendirecek olursam bu hafta geçen haftaya oranla daha iyi bir sunum gerçekleştirdim sanırım. Geçen haftaki sunumumu ben de pek yeterli bulmamıştım açıkçası ama bu hafta iyi bir sunum yaptığımı ve anlattıklarımın yararlı olduğunu düşünüyorum.. Toplantıya katılan topluluk üyeleri de düşünüyor bilemem ama.. :) İnşallah haftadan haftaya hepimiz için daha faydalı ve zevkli toplantılar gerçekleştiririz..
Bu sene toplantılara iştirak geçen seneye nazaran daha fazla.. Aman nazar deymesin.. :))
İnşallah bu cumartesi senenin ilk fotoğraf gezisini gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.. Umarım hava fotoğraf çekmeye elverişli olur.. Hava tamamen kapalı olmasın yeter.. Onun dışındaki hava şartlarına belki yağmur da hariç tutularak razıyım.. Mesela kar yağsa ne ala.. :)) Kar yağsa da kar fotoğrafı çeksem.. :))

Bu blogdaki popüler yayınlar

kader..

"Her zaman yapılan yanlış nedir, bilir misin? Yaşamın değişmez olduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir. Artık çıkış yolunun kalmadığını sandığın bir durumda umutsuzluğun zirveye vardığında, rüzgâr hızıyla her şey değişir, altüst olur ve bir andan ötekine geçerken kendini yeni bir yaşantının içinde bulursun."

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git - Susanna Tamaro

minibahçe..

sonbahar'ın renkleri..