Ana içeriğe atla

1000..

1000 gün olmuş be..
Tıp deryasının içine gireli, anfilerde dirsek çürütmeye başlayalı 1000 gün olmuş.. Zaman geçiyor hızla.. 1000 gün olmuş tıp fakültesine başlayalı ama bu 1000 günde daha fazla yaşlandık valla.. Önce biyokimya ve anatomi, sonra mikrobiyoloji (özellikle immünoloji) ve biyofizik, sonra halk sağlığı ve yine mikrobiyoloji, sonra patoloji ve farmakoloji.. Kabus gibi geldi geçti hepsi.. Gerçi farmakoloji ve patolojinin geçmiş olduğuna dair resmi açıklamalar gelmedi ama bi problem beklemiyorum onlardan.. :) Bugünkü farmakoloji sınavı bayağı kastı ama kendime yetecek notu aldım herhalde.. :)
3.sınıf da bitti sayılır.. Cuma itibariyle 3.sınıf noktalanacak inş. önümdeki kadın&doğum ve dahiliye finallerini de hayırlısıyla atlattıktan sonra..
Yolu yarıladık sayılır.. => 5,96/12 :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

kader..

"Her zaman yapılan yanlış nedir, bilir misin? Yaşamın değişmez olduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir. Artık çıkış yolunun kalmadığını sandığın bir durumda umutsuzluğun zirveye vardığında, rüzgâr hızıyla her şey değişir, altüst olur ve bir andan ötekine geçerken kendini yeni bir yaşantının içinde bulursun."

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git - Susanna Tamaro

minibahçe..

sonbahar'ın renkleri..