Ana içeriğe atla

Trakya V.Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi: Endokrin Hastalıklar ve Diyabet

23-25 Ekim 2009 tarihlerinde uzun zamandır çalıştığımız kongremizi gerçekleştirdik. 18 üniversiteden misafirimiz olan yaklaşık 100 arkadaşımızla birlikte oldukça güzel vakit geçirdik. Emeğimizin karşılığını katılımcılarımızdan aldığımız güzel geri bildirimlerle ve yüzlerdeki gülümsemelerle aldık :) Prof.Dr.Hüsrev HATEMİ Hocamızın ve Dr.Ratip KAZANCIGİL Hocamızın şeref verdiği kongremizde gerek bilimsel programımız gerekse sosyal programımız bizi tatmin etti doğrusu. Güzel bir iş çıkardık diye düşünüyorum :) Aldığımız geri bildirimler de bu doğrultuda olunca ayrı bir mutlu olduk :) Kongre öncesi son çalışmalarda ve kongrede yorulduk ama bu tatlı yorgunluğa da değdi doğrusu :)
Sosyal programımız çerçevesinde Selimiye Camii, Sultan II.Bayezid Külliyesi ve Sarayiçi'ni de konuklarımıza gezdirdik ve güzel vakitlerin geçirildiği bu zaman diliminin sonunda konuklarımızı Edirne'mizden uğurladık..
Katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

kader..

"Her zaman yapılan yanlış nedir, bilir misin? Yaşamın değişmez olduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir. Artık çıkış yolunun kalmadığını sandığın bir durumda umutsuzluğun zirveye vardığında, rüzgâr hızıyla her şey değişir, altüst olur ve bir andan ötekine geçerken kendini yeni bir yaşantının içinde bulursun."

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git - Susanna Tamaro

minibahçe..

sonbahar'ın renkleri..