Ana içeriğe atla

kalp heykeli

Türk Kardiyoloji Derneği'nin, Nobel İlaç'ın desteğiyle 24.Ulusal Kardiyoloji Kongresi'nde doktorların katılımıyla yaptırdığı "Kalp Heykeli" Şişli Evlendirme Dairesi önündeki parkta Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün katılımıyla açıldı(mış).. (Yaklaşık 1 yıl önce açılmış ama blogumda yer alması bugüne nasipmiş :))

Ben kaligrafik isim çalışmamla ve abim de renkli (kiraz&SJ) çalışmasıyla "Kalp Heykeli"ndenki yerimizi aldık. İnterneti aradım taradım ama bu fotoğraftan başka kalp heykelinin bizim çalışmalarımızın bulunduğu tarafın başka fotoğrafını bulamadım.. Bu fotoğrafta da çalışmalarımızı heykelin renk cümbüşünün içinde bulmak biraz zor oldu. Ben de çalışmalarımızın olduğu yeri daha belirgin hale getirebilmek adına fotoğrafa müdahalede bulunmam gerektiğini hissettim :) Neyse, bu kadar laf kalabalığının ardından, söz konusu çalışmalarımız ise fotoğraftaki renkli alanın ortasında, mavi Fred Çakmaktaş kellesinin altında..

Bu blogdaki popüler yayınlar

kader..

"Her zaman yapılan yanlış nedir, bilir misin? Yaşamın değişmez olduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir. Artık çıkış yolunun kalmadığını sandığın bir durumda umutsuzluğun zirveye vardığında, rüzgâr hızıyla her şey değişir, altüst olur ve bir andan ötekine geçerken kendini yeni bir yaşantının içinde bulursun."

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git - Susanna Tamaro

minibahçe..

sonbahar'ın renkleri..