Ana içeriğe atla

House M.D.

Lost'tan sonra Hereos, ondan sonra da House M.D... Lost ve House M.D. başka ama.. Lost zaten favorim ama House M.D.'yi izlemeye başladığımdan beri House M.D. de ikinci favori dizim oldu. Dizinin cimri, kötümser, gururlu, azimli, kinci, hilekar, saygısız ve daha nice benzer özellikler taşıyan doktoru Gregory House ve ekibinin başrolde olduğu dizide birbirinden ilginç vakalar konu edilmekte.. 4.sezonunda olan diziyi izlemeye devam ediyorum.. Yaklaşık olarak hergün bir bölüm izlediğim dizide henüz 2.sezondayım.. :) Şu sınav haftasını bi atlatayım da ondan sonra performansımı artırırım biraz. :)
Elinde bastonuyla Dr.House karakterine bayıldım ama.. :) Kendisinde olan kötü özelliklerin yanında zekası ile izleyenleri kendine hayran bırakıyor.. :) Ayrıca yaptığı ince espriler de cabası..
Tıpla ilgilenenlerin ilgisini çekecek harika bir yapım bence.. Şiddetle tavsiye ederim.. :)

Dr.House'un dilinden düşmeyen repliğini de söylemeden edemeyeceğim: EVERYBODY LİES!!

Bu blogdaki popüler yayınlar

kader..

"Her zaman yapılan yanlış nedir, bilir misin? Yaşamın değişmez olduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir. Artık çıkış yolunun kalmadığını sandığın bir durumda umutsuzluğun zirveye vardığında, rüzgâr hızıyla her şey değişir, altüst olur ve bir andan ötekine geçerken kendini yeni bir yaşantının içinde bulursun."

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git - Susanna Tamaro

minibahçe..

sonbahar'ın renkleri..