Ana içeriğe atla

YMD pilav'08..

Bu sene de geleneksel pilav günümüzde bir kez daha Yamanlarlılar olarak buluştuk ve hasret giderdik.. Önceki seneye nazaran katılım biraz az gibiydi.. Genel katılım az olsa da biz Yamanlar'04 mezunları geçen seneye göre daha fazlaydık sanırım.. Bizim sınıfın katılımı ise pek farklı değildi: Semih, İrfan, İhsan, Muhammed, Ahmed, Meriç..
Bu sene, pilav günümüzün bir de konuğu vardı: Meclis Eski Başkanı ve AKP Manisa Milletvekili Bülent Arınç..

Pilav günlerinin olmazsa olmazlarından onur ödülünün takdimi Bülent Arınç Bey tarafından yapıldı..
Yurtdışındaki mezunlardan katılamayanlar videolarıyla programa renk kattı.. Bizim sınıftan Muhammed Ali ile Kadir de G.Kore'den bize selam gönderenlerdendi..
Pilav günümüzün klasiklerinden çekilişimize gelince. 3 senedir "Aydın'lar" olarak boş geçmediğimiz çekilişi bu sene boş geçtik.. Çekilişle dağıtılan hediyeler de geçen seneki hediyelerin gölgesinde kaldı. Yine de güzel hediyeler vardı: Tatiller, tek taş yüzük, hediye çekleri vs..Bir pilav günü daha geride kaldı.. Pilav'09 'da görüşmek üzere.. Ya da şöyle daha iyi olcak sanırım: Stajlar el verirse Pilav'09 'da görüşmek üzere..

Bu blogdaki popüler yayınlar

kader..

"Her zaman yapılan yanlış nedir, bilir misin? Yaşamın değişmez olduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir. Artık çıkış yolunun kalmadığını sandığın bir durumda umutsuzluğun zirveye vardığında, rüzgâr hızıyla her şey değişir, altüst olur ve bir andan ötekine geçerken kendini yeni bir yaşantının içinde bulursun."

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git - Susanna Tamaro

minibahçe..

sonbahar'ın renkleri..